• 1.jpg
  • 2.jpg

Stylowy nocleg w Wielkopolsce

Podróżując po Polsce mijamy z każdym kilometrem wiele miast, w których moglibyśmy zatrzymać się na nocleg. Często jednak nie możemy zdecydować się na konkretne miejsce, ponieważ brakuje nam informacji na jego temat. Wybierając miejsce na sen szukamy hotelu położonego w centrum, o stylowym wyglądzie, z dobrą restauracją, która zapewni nam pyszny posiłek. Takim miejscem jest położony w Lesznie Hotel Wieniawa.

Lokalizacja na trasie pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem sprawia, że noclegi leszno http://www.wieniawa.pl, to jednak z najczęściej wybieranych przez turystów opcji. Wpływa na to zapewne usytuowanie hotelu w samym centrum miasta, w zabytkowej i gruntownie odremontowanej XVII wiecznej kamienicy w sąsiedztwie zabytkowego ratusza. Także wnętrze hotelu urządzone jest ze smakiem i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych osób, które są wielbicielami wyrafinowanego luksusu i klasyki. Każdy pokój posiada klimatyzację, mini barek i dostęp do internetu, co wynagrodzi trudy podróży. Dodatkowo stały dostęp do sauny i sali fitness z pewnością pomoże zrelaksować się przed dalszą drogą.

Restauracja „Hotelu Wieniawa” dzięki stylowemu wnętrzu, przepysznym daniom i kameralnej atmosferze stworzy idealny wieczorny nastrój. Kucharze oferują szereg dań z międzynarodowego menu, dzięki czemu każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Restauracja oferuje także szoki asortyment różnego rodzaju win.

Dla osób ceniących mniej formalne miejsca „Hotel Wieniawa” oferuje mieszczący się na parterze pub, który zapewni idealną, luźną atmosferę, idealną do rozmów, czy obejrzenia ważnych wydarzeń sportowych. W pubie odbywają się także koncerty na żywo. Latem natomiast na gości czeka ogródek letni, który umożliwia podziwianie piękna zabytkowego rynku i jest gwarancją spędzenia miłego wieczoru w gronie towarzyszących nam w podróży osób.

Recepcja hotelu jest czynna 24 godziny na dobę, dlatego mamy pewność, że zawsze znajdziemy tutaj dla siebie miejsce. Dodatkowo w hotelu tolerowane są zwierzęta, dlatego nie musimy poszukiwać osobnego hotelu dla naszych pupili.

 

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!